Muziek in Monumenten, Zondag 2019

 

Hoofdstraat 115   Driebergen

13.30-14.00

Thomas Erskine
Symphony in E flat
George Bizet
Marsch from opera Carmen
Johann. Strauss Vater
Champagner Galopp
Kamerorkest Ludiek
o.l.v. Johanna Eijsbouts

 

 

14.30-14.45

Robert Schumann
Drie  Romances
Marijke Wispelwey / fluit
Karin de Goede / piano

15.15-15.45

Claudio Monteverdi
Cantate Domino
Antonio Vivaldi
In Exitu Israel
Orlando di Lasso
Madonna mia, pietà
Carissimi
Uit: Jephte, laatste deel
Fidèles Sujets
Esther Hessel-Van der Valk / sopraan

Sanne Trip / alt
Matthijs Overmars / tenor
Rob Higler / bas
Reinoud Hilhorst / kistorgel

René Slotboom  / viola da gamba
Bart van den Dries / viool
Mirjam Gericke / viool
Janine Batterink / altviool

16.00-16.30

Bedrich Smetana
Aus der Heimat
Sabine Posthuma / viool
Bas Verheijden / piano
Yann Tiersen
Amélie Poulain
P. Tchaikovsky
Arabische dans
Charlotte Posthuma / piano
J. Gade
Tango Jalousie
Sterre Verheijden / viool
Bas Verheijden / piano
Charles A. de Bériot
Scène de Ballet
Puck Dekkers / viool
Bas Verheijden / piano

Hoofdstraat 89    Driebergen-Rijsenburg

11.00 – 12.00

*Concert in Sparrendaal* 

Felix Mendelssohn
Strijkkwartet Op 12
Wolfgang A. Mozart
Klarinetkwintet
Nancy Braithwaite / klarinet
Pauline Terlouw / viool
Annoesjka Cabo / viool
Amerentia van Lammeren / altviool
Guus Fabius / cello

13.00-13.30

Johannes Brahms
Waldesnacht
Hugo Wolf
Die Stimme des Kindes
K. Shvjedov
Otche Nash
J. Rheinberger
Abendlied
Gabrièl Fauré
Cantique de Jean Racine

Zingis
o.l.v. Martin Kuijlenburg

 

Peter Verhoogt / (digi)piano

 

 13.45 – 14.15

Piazzola / Cafe 1930
Poulenc
Marilou Krouwel / fluit
Martin Meijer / gitaar

14.30-15.30

G. Telemann
Altvioolconcert

 

A. Vivaldi / Vioolconcert in G
L. Portnoff / Russische Fantasie
W. Mozart  /Menuet uit kwartet (KV 387)

J. Bach / Concert voor twee violen in d
E. Severn / Poolse dans
E. Grieg / Gavotte uit Holberg suite
F. Mazas / Rondo

Strijkersensemble ArcoPizzicato, 
met solisten:
Bente Altwijcher (Telemann)
Maira Swart Hoekman (Vivaldi)
Klaske Verberkmoes (Portnoff)
Puck Dekkers en Sterre Verheijden (Bach)
Wessel Schulte (Severn)

16.00-16.30

Giovanni Gabrieli
Canzona per Sonare No. 3
Johann S. Bach
Passacaglia and Fugue

 

Koperkwintet Brasso
Edward de Bode / trompet

Olga Warffemius/ trompet
Chris Fletcher / hoorn
Cees de Jong / trombone
Jan Anton Buis / bas tuba

Steun ons!

Het Muziekfestival Utrechtse Heuvelrug is afhankelijk van bijdragen van sponsors en van u, onze bezoekers. Volgend jaar, in 2020, gaan we voor de vijfde keer het muziekfestival organiseren.
U kunt de Stichting Muziekfestival Utrechtse Heuvelrug steunen door een bijdrage in de collectebus bij de uitgang of door geld over te maken via deze link

Parklaan 7   Driebergen-Rijsenburg

13.30 – 14.00

A. Vivaldi / Cum dederit
A. Kamerling / Toen ik je zag
L.M. Miranda en B. Platt / Found /Tonight
K. Weill en B. Brecht / Nanna’s Lied
A. L. Webber /  With one look
Lady Gaga en B. Rice / Shallow
R. Schumann / Du Ring an meinem Finger
A. Vivaldi / Sposa, son disprezzata
Zangleerlingen van
Inge van Keulen
Nobuko Takahashi / piano

 

Marlies Verlinde
Eline van As
Sofie Jonker
Maud van den Berg
Marea de Bruijn
Luna van Nieuwpoort
Kirsten Huisman / zang
Nobuko Takahashi / piano

Ludwig van Beethoven
Für Elise (arr.)
Doutzen Terpstra (7jr) / piano
Friedrich Burgmüller
Arabesque
Ysbrand Terpstra / piano

14.30 – 15.00

The Sally gardens
Memory
Sakura
Tears in Heaven
Badparels
o.l.v. Nobuko Takahashi

Koos Rommelse / piano
Jacqueline van Schieveen / accordeon
R. Webber
Romany Caprice
Anna Nicola Crainic / viool
Nobuko Takahashi / piano
Friedrich Burgmüller
Inquiétude
Andrea Carola Crainic / piano


15.30 – 16.00

The Sally gardens
Memory
Sakura
Tears in Heaven
Badparels
o.l.v. Nobuko Takahashi

Koos Rommelse / piano
Jacqueline van Schieveen / accordeon

16.00 – 16.30

Max Bruch
Romanze voor altviool en piano opus 85
Felix Mendelssohn Bartholdy
Lied Ohne Worte , opus 109, cello en piano
F. Bridge
3 Miniatures for pianotrio (Valse Russe, Hornpipe, Marche Militaire)
Christoph van IJzerlooij / viool/altviool
Immanuel van IJzerlooij / cello
Nobuko Takahashi / piano

 

 

Kerkplein 2   Driebergen-Rijsenburg

13.30-14.00

W.A. Mozart
Deel uit Vioolsonate
Jan van de Putte / viool
Willy van de Putte / piano
C. Reinecke
Delen uit Undine
Jan-joop Treffers / fluit
Aad Goddijn / piano
Pal Jardanyi
Fluitsonate
Marijke Wispelwey / fluit
Desiree van der Mast / piano

14.15  – 14.45

Camille Saint-Saëns & Caplet
Une flûte invisible 

Annamarie Wijcherson / sopraan
Jan-joop Treffers / fluit
Aad Goddijn / piano

Gabriel Fauré
‘Liederen’

Annemarie Wijcherson / sopraan
Aad Goddijn / piano
J.S.Bach
Fluitsonate
Nel de Jong / fluit 
Zwaantje Bisschop / piano

15.00 – 15.30

Johan Sebastian Bach (1685-1750)
Uit Partita :
Sarabande
Corrente
Christian Ph. Em. Bach (1714-1788)
Uit Sonate:
Allegro
Andante

Claude Debussy (1862-1918)
Syrinx
Wim Markus / fluit

16.00 – 16.30

Anoniem / Pase el agoa
Marenzio /  Zefiro torna
H. Purcell / Thou knowest Lord
Bennet / Weep o mine eyes
Gibbons / Drop, drop slow tears
E. Elgar / As Torrents in Summer
J. Rutter / A Clare Benediction
Driebergs Kamerkoor
o.l.v. Margo van Biezen

Hoofdstraat 83   Driebergen-Rijsenburg

13.15-13.45

Gabrieli
Canzona per Sonare No.3
J.S. Bach
Passacaglia and Fugue

Koperkwintet Brasso
Edward de Bode / trompet),
Olga Warffemius / trompet)
Chris Fletcher / hoorn 
Cees de Jong / trombone)
Jan Anton Buis / bas tuba

16.00-16.30

Claude-Michel Schönberg
Richard Rodgers
Andrew Lloyd Webber
‘Musicalklassiekers’
Davita Sinke / alt
Kamiel van der Laan / bariton
Martin Kuijlenburg / (digi)piano

Engweg 14   Driebergen-Rijsenburg

13.45 – 14.15

Anoniem / Pase el agoa
Marenzio / Zefiro torna
H. Purcell / Thou knowest Lord
Bennet / Weep o mine eyes
Gibbons / Drop, drop slow tears
E. Elgar / As Torrents in Summer
J. Rutter /  A Clare Benediction
Driebergs Kamerkoor
o.l.v. Margo van Biezen

15.15 – 15.45

Thema ‘Plekken van plezier’
Florian Bramboeck e.a.
 Scarborough Fair
Bist du bei mir.
Bei mir bist du schean
Danse Marocaine
Rio by Night
Down by the riverside

Trio Patternatou
Evert Beerens / besklarinet
Marian van der Linde / besklarinet
Lucinda Heikamp / besklarinet

 

Joep Wanders / Qué Pasa (duet)
Ahmed El-Salamouny / Lambada in Imbassai (duet)
Earl Klugh/ This Time (solo Moos)
Tommy Emmanuel /Diggers’s Waltz (solo Moos)
Ahmed El-Salamouny / Sambalando (solo Moos)
Moos Kruis / gitaar
Fedra Schumacher / gitaar

Hoofdstraat 12   Driebergen-Rijsenburg
N.B. Het Koepeltje bevindt zich tussen de A12 en de spoorlijn, vanuit Driebergen  aan de rechterkant van de Hoofdstraat net voor het spoor.

14.30 – 14.45

Florian Bramboeck (e.a.)
Thema ‘Plekken van plezier’
Scarborough Fair
Bist du bei mir.
Bei mir bist du schean
Danse Marocaine
Rio by Night
Down by the riverside

Trio Patternatou
Evert Beerens / klarinet
Marian van der Linde / klarinet
Lucinda Heikamp / klarinet

 

Driebergsestraatweg 27   Doorn

15.30 – 16.00

Piazzola / Cafe 1930
Poulenc
Marilou Krouwel / fluit
Martin Meijer / gitaar
Marilou Krouwel
Marilou Krouwel is afgestudeerd als dirigente en fluitiste aan het Utrechts Conservatorium. Zij volgde masterclasses en nam deel aan concoursen. Zij dirigeert koren en orkesten en heeft een eigen lespraktijk. Als uitvoerend musicus werkt zij in diverse ensembles. (Zie ook www.mariloukrouwel.nl)
Martin Meijer studeerde gitaar aan het Utrechts Conservatorium. Hij behaalde de diploma’s onderwijsbevoegdheid, uitvoerend kunstenaar en de aantekening kamermuziek. Daarna volgde hij lessen bij grote gitaristen in het buitenland.Behalve als solist speelde Martin Meijer met zangers, kamerkoren, fluitisten en andere gitaristen; in kleine bezettingen want de gitaar heeft geen groot volume. Hij maakt deel uit van het gitaarensemble Attacca.
Martin Meijer

Amersfoortseweg 98   Doorn

14.15 – 14.45

Edvard Grieg
delen uit Lyrische stukken
Georg Friedrich Händel
Suites

Jan Mulder / piano

 

Johann Pachelbel
Canon in D
Naut van Andel / piano

15.15 – 15.45

Enrique Granados
Uit Canciones Amatorias:
‘Llorad, corazon’
Francis Poulenc 
C
Hôtel

Eduardo Hahn
Le Rossignol des lilas
A Chloris
L’Heure Exquise
Henri Duparc
Chanson Triste
Alfredo Catalani
Uit opera La Wally:
Ebben! Ne andro lontana

Sergei Rachmaninoff
Vocalise

Marleen Kaltofen / sopraan
Elly Bakker / piano

 

 

Driebergsestraatweg 44   Doorn

13.45-14.15

Claude-Michel Schönberg
Richard Rodgers &
Andrew Lloyd Webber
‘Musical-klassiekers’
Davita Sinke / alt
Kamiel van der Laan / bariton

 

 

15.30 -16.00

Edvard Grieg
Lyrische stukken (delen uit)
Händel
Suites
Jan Mulder / piano
Johann Pachelbel
Canon in D
Naut van Andel / piano

Velperengh 13  Doorn

13.30 – 14.00

Claudio Monteverdi
Cantate Domino
Antonio Vivaldi
In Exitu Israel
Orlando di Lasso
Madonna mia, pietà
Carissimi
Uit: Jephte, laatste deel
Fidèles Sujets
Esther Hessel-Van der Valk / sopraan

Sanne Trip / alt
Matthijs Overmars / tenor
Rob Higler / bas
René Slotboom / viola da gamba
Bart van den Dries / viool
Mirjam Gericke / viool
Janine Batterink / altviool

14.30 – 15.00

Giovanni Gabrieli
Canzona per Sonare No. 3
Johann S. Bach
Passacaglia and Fugue
Koperkwintet Brasso
Edward de Bode / trompet
Olga Warffemius / trompet
Chris Fletcher / hoorn

Cees de Jong / trombone
Jan Anton Buis / bas tuba

   

Bergweg Zanderij  Maarn

14.30 – 15.30

Troubadour Boudewijn Hansen

Bericht namens de organisatie Zwerfsteneeiland Maarn (Mirjam van Oort):
Bij regen zal een tent worden geplaatst zodat ook dan de muziek door kan gaan!!